Adım Adım

Bağış Açıklamaları

 

Destekçilerin ve sana destek vermek isteyenler İyilik Peşinde Koş platformunda oluşturacağın kampanya sayfanda bulunan  "bağış yap" linkini kullandığında her şey çok kolay. Aynı şekilde senin için özel hazırladığımız şifren ile girdiğinde sayfandaki mektupta bulunan yeşil bağlanıt da aynı yere yönlendirir.
 
Bağışçın senin mektubunda gönderdiğin "bağış yap" bağlantısına tıkladığında;
 

Kredi kartı ile bağış yapmayı seçtiğinde senin koşucu adın zaten sayfada çıkacak ve otomatik olarak bağışın senin aracılığın ile yapıldığı bilinecek.

Daha uzun bir yol olan EFT/Havale kullanmayı seçerse, o zaman EFT/Havale sırasında istenen "açıklama" kısmına senin "Koşucu Kampanya Kodu"nu yazması lazım.Böylece bağışın senin aracılığın ile yapıldığı bilinecek.

 
Koşucu Kampanya Kodu - İyilik Peşinde Koş platformunda oluşturacağın kampanya sırasında sana sistem anında bir "koşucu kampanya kodu" yaratıyor. Bu her koşucunun yarattığı her kampanya için tekil ve özel bir kod olacak.

Koşa koşa neler oldu?

2008-2017 yılları arasında 28.000+ koşucu, 30 sivil toplum kuruluşu için 212.000+ bağışçıdan, 23.000.000+ TL bağış toplamış ve 120.000+ kişinin, doğanın ve hayvanların hayatlarını değiştirmişlerdir.

Koşa Koşa Neler Oldu?
BİZİ TAKİP EDİN !